Eladó új építésű ház - Nagytarcsa

Új építésű!
Új építésű
KAPCSOLAT
Kiss Jutka

+36 20 334

arenaingatlanok@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

155 m²

Telek terület

749 m²

Tájolás

délnyugat

Építési állapot

új

Építési mód

tégla

Szobák száma

5 szoba

Épület szintje

1.

Épült

2026

Ingatlan állapot

kívül: új
belül: új

Szigetelés

15 cm

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
1219_ar

Pest megye, Nagytarcsa, Öregszőlő lakópark

Irányár

115 M Ft
(741.94 E Ft/㎡)

Szobák

5 szoba

Terület

155 m²

Telek terület

749 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladó Nagytarcsa Öregszőlő lakóparkban, 75%-os készültségi fokban lévő, egyedi belső kialakítású, új építésű családi ház, amely minden igényt kielégít.

A vételár a jelenlegi készültségi fokra értendő!

Az ingatlan 155 m² alapterülettel, amerikai konyhás nappalival, 4 külön nyíló hálószobával, tágas terekkel, dupla komforttal, garázzsal és három napfényes terasszal biztosítja az igazi otthon élményt.

A lakótér 132 nm + 23 nm garázs + 3 terasz 13, 14, 19 nm.

A 749 m²-es telek ideális családoknak vagy azoknak, akik a természetközeli életet keresik Budapest közelségében, de csendes környezetben.

Az épület modern tégla szerkezettel, 15 cm-es hőszigeteléssel, háromrétegű hőszigetelt nyílászárókkal és antracit színű magastetővel készül.

A ház helyiségei: 43 m²-es amerikai konyhás nappali, kamra, 4 szoba, fürdőszoba WC-vel, külön WC, háztartási helyiség, gépészeti helyiség, előtér, közlekedő, 23 m²-es garázs és három terasz (13, 14, 19 m²).

Hívjon a részletekért, a részletes műszaki tartalomért.

Irodánk ÚJ ÉPÍTÉSŰ ingatlanok specialistája, felkészült értékesítőkkel!

Hitelszakértőnk teljes körű ügyintézéssel áll Vevőink rendelkezésére, legyen szó OTTHON START, CSOK+, BABAVÁRÓ vagy a legjobb piaci hitelről.

Új építésű ingatlanjainkat BERUHÁZÓI ÁRON értékesítjük!

Amennyiben értékesíteni kívánja ingatlanát, irodánk egyedi, kedvező ajánlattal áll rendelkezésére!

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház